Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sirius Innebandy

Följ

Sirius Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sirius Innebandy
Välj lag

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning HJ


      18:00
    • 17:15

      Träning P17


      18:15
    • 17:45

      Midas IBK (borta) P-08 Svart


      19:45
    • 17:45

      Pinchos F-10/11


      20:45
    • 19:30

      Tobo/Örbyhus FF P08/09/10 (borta) P-10/11


      21:30
  • 3Lör
    • 07:00

      Regionslutspel F16 SM


      00:00
    • 09:00

      Träning Innebandyskola F/P-17/19


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:30

      IBK Hudik (borta) F16 SM


      11:30
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:00

      Tierp IBK (borta) F-11/12


      11:00

    • 11:00
    • 11:00

      Björklinge BK F14 röd (borta) F-14 Södra


      12:15
    • 11:00

      SK Vide PF 10/11 (borta) P-13


      12:00
    • 11:00

      Träning Allsvenskan Herr


      13:00
    • 11:00

      Örsundsbro IF P-14 (borta) P-15


      13:00
    • 11:00

      Örsundsbro IF P-14 Röd (borta) P-15


      13:00
    • 11:40

      Örsundsbro IF P-14 (borta) P-15


      13:40
    • 11:40

      Örsundsbro IF P-14 Röd (borta) P-15


      13:40
    • 12:20

      Örsundsbro IF P-14 Röd (hemma) P-15


      14:20
    • 12:20

      Örsundsbro IF P-14 (hemma) P-15


      14:20
    • 12:30

      KAIS Mora UIF (hemma) F16 SM


      14:30
    • 13:30

      Björklinge BK F14 svart (borta) F-14/16


      15:30
    • 14:00

      Bålsta FBC (borta) H4


      16:00
    • 14:00

      Tobo/Örbyhus FF PF10/11/12 (borta) P-12


      16:00
    • 14:30

      Tierp IBK F09/10 (borta) F-09


      16:30
    • 14:45

      Björklinge BK P12 röd (borta) P-12 Södra


      16:45
    • 17:45

      Alunda IBF P08-09 Svart (borta) P-09


      19:45
  • 4Sön
    • 00:00

      Regionslutspel F16 SM


      16:00
    • 09:50

      Storvreta IBK P13 (borta) P-13


      10:50
    • 10:30

      Täby FC F09 (borta) F-09


      12:30
    • 10:30

      Estuna IF P/F15 (borta) P-15


      12:30
    • 10:30

      Estuna IF P/F15-BLÅ (hemma) P-15


      12:30
    • 11:05

      Estuna IF P/F15-BLÅ (hemma) P-15


      13:05
    • 11:05

      Estuna IF P/F15 (borta) P-15


      13:05
    • 11:40

      Estuna IF P/F15-BLÅ (borta) P-15


      13:40
    • 11:40

      Estuna IF P/F15 (hemma) P-15


      13:40
    • 12:30

      Frötuna IBF P-12 (borta) P-12


      14:30
    • 15:00

      Hagunda IF F13/14 (hemma) F-13


      16:15
    • 15:15

      Rosersberg Arlanda IBK F10-12 (hemma) F-10/11


      17:15
    • 15:15

      Sekretariat F-10/11


      17:15
    • 15:30

      Borlänge IBK (borta) D1


      17:30
    • 15:45

      Örsundsbro IF P-09/10 (hemma) P-10/11


      17:45
    • 16:30

      IFK Dannemora/Ö F08-10 (hemma) F-09


      18:30
    • 16:30

      Hagunda IF P10 (borta) P-10/11 Blå-Svart


      18:30
    • 17:00

      Vaksala SK F 2012 2 (hemma) F-11/12


      19:00
    • 17:00

      Sekretärietet F-11/12


      18:30
    • 17:30

      IBF Ludvika (hemma) JAS


      19:30
    • 18:15

      Vaksala SK F08/09 (borta) DJ-F08


      20:15
    • 19:00

      Rosersberg Arlanda IBK (hemma) HJ


      21:00
    • 19:30

      RA19/Väsby AIK (hemma) D2/JAS


      21:30
    • 20:00

      Målvaktsträning Sirius Sirius Innebandy


      22:00
    • 20:00

      Träning P-12


      21:00
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
    • 15:00

      Träning Siriklubban Gränby


      16:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 18:00

      Föreläsning "Taggad eller Livrädd" JAS


      20:00
    • 18:00

      Taggad eller Livrädd? D2/JAS


      20:00
    • 18:00

      Föreläsning "Taggad eller Livrädd" D1


      20:00
    • 18:00

      Föreläsning: Taggad eller livrädd P-08 Svart


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12 Södra


      20:00
    • 18:30

      Träning P-16


      19:30
    • 20:30

      Träning Allsvenskan Herr


      22:00
    • 20:30

      Träning HJ


      22:00
    • 20:30

      Träning HJ


      22:00
  • 7Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 18:45

      Träning D2/JAS


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:30

      Träning Allsvenskan Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
    • 20:00

      Träning D1


      21:00
    • 20:30

      Träning H4


      22:00
    • 20:30

      Träning DJ-F08


      21:45
    • 20:45

      Träning JAS


      22:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 17:00

      Träning Allsvenskan Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:15

      Träning P17


      18:15
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 18:45

      Storvreta Ungdom IBK P08 (hemma) P-08 Svart


      20:45
    • 19:00

      IBK Östhammar F11/12 (hemma) F-11/12


      21:00
    • 19:00

      Sekretärietet F-11/12


      20:30
    • 19:30

      Rosersberg Arlanda IBK/Väsby AIK (hemma) D2/JAS


      21:30
    • 20:30

      Storvreta Ungdom IBK F09 röd (hemma) F-09


      22:30
  • 10Lör
    • 08:45

      Frötuna IBF P 08/09 (borta) P-10/11


      10:45
    • 09:00

      Fyris Nabla IBK (Nej till uppflytt) (hemma) H4


      11:00
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning Innebandyskola F/P-17/19


      10:00
    • 10:00

      Träning F-14/16


      11:00

    • 11:00
    • 10:15

      Björklinge BK (borta) F-11/12


      11:15
    • 11:00

      SK Vide P14 Blå (borta) P-14


      13:00
    • 11:30

      Alunda IBF 13-14 Blå (hemma) F-13


      12:45
    • 12:00

      IBF Ludvika (borta) D1


      14:00
    • 13:40

      Storvreta Ungdom IBK P13 (borta) P-12 Södra


      15:40
    • 14:20

      Knatteligan P-16


      16:15
    • 15:15

      Björklinge BK F14 röd (hemma) F-14/16


      17:15
    • 15:30

      Frötuna IBF P 10 (borta) P-10/11 Blå-Svart


      17:30
    • 16:30

      Björklinge BK P12 röd (hemma) P-13


      17:30
    • 16:30

      Sekretariatet P-13


      17:30
    • 17:00

      Visby IBK (borta) Allsvenskan Herr


      19:00
    • 17:45

      Bälinge IF P13 (borta) P-13


      18:45
    • 18:15

      Match mot Frötuna IBF, hemmamatch F-12/13 Södra


      20:15
    • 18:30

      IBK Alba (hemma) JAS


      20:30
    • 20:30

      Tobo/Örbyhus FF P08/09/10 (hemma) P-09


      22:30
  • 11Sön
    • 09:00

      Hagunda IF P12 lag2 (borta) P-12


      11:00
    • 09:00

      IBK Östhammar P14/15 (hemma) P-15


      11:00
    • 09:00

      Stenhagens KK P13/14 svart (hemma) P-15


      11:00
    • 09:30

      Match - AIK IBF - IK Sirius FBC P-08 Svart


      11:30
    • 09:30

      AIK IBF (borta) P-08 Svart


      11:30
    • 09:35

      Stenhagens KK P13/14 svart (hemma) P-15


      11:35
    • 09:35

      IBK Östhammar P14/15 (hemma) P-15


      11:35
    • 10:10

      IBK Östhammar P14/15 (hemma) P-15


      12:10
    • 10:10

      Stenhagens KK P13/14 svart (hemma) P-15


      12:10
    • 10:15

      Hagunda IF F11/F12 (borta) F-11/12


      12:15
    • 10:45

      Hagunda IF P06/07 röd2 (borta) HJ


      12:45
    • 11:45

      Vaksala SK F 2012 3 (borta) F-10/11


      13:45
    • 12:30

      Hagunda IF F09/10 (borta) F-09


      14:30
    • 12:45

      Frötuna IBF 2014 (borta) F-14 Södra


      13:45
    • 15:30

      Alunda IBF P12 (hemma) P-12


      17:30
    • 15:30

      Sekretariatet P-12


      16:30
    • 16:25

      Sekretariat DJ-F08


      18:40
    • 16:45

      IFK Dannemora/Ö F05-09 (hemma) DJ-F08


      18:45
    • 18:00

      Hagunda IF P10 (div5) (borta) P-10/11


      20:00
    • 18:30

      Enköpings IBK (hemma) D2/JAS


      20:30
    • 19:15

      Hagunda IF F09/10 (borta) F-10/11


      21:15
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 18:45

      Träning JAS


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:30

      Träning Allsvenskan Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
    • 20:00

      Träning D1


      21:00
    • 20:30

      Träning H4


      22:00
    • 20:30

      Träning DJ-F08


      21:45
    • 20:45

      Träning D2/JAS


      22:00
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning Innebandyskola F/P-17/19


      10:00
    • 10:00

      Träning F-14/16


      11:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00

    • 11:00
    • 11:45

      IBF Roslagsalliansen P09Ne (borta) P-10/11


      13:45
    • 12:00

      Sekretariatet P-12


      13:00
    • 12:30

      Vaksala SK P 2012 svart (hemma) P-12


      14:30
    • 13:00

      Almunge IK P10/11 (borta) P-12


      15:00
    • 13:00

      Almunge IK P15 lag2 (hemma) P-15


      15:00
    • 13:00

      Almunge IK P15 (hemma) P-15


      15:00
    • 13:00

      Sirius - Falun Innebandyskola F/P-17/19


      16:00
    • 13:30

      KFUM Falun (hemma) D1


      15:30
    • 13:35

      Almunge IK P15 (borta) P-15


      15:35
    • 13:35

      Almunge IK P15 lag2 (hemma) P-15


      15:35
    • 14:00

      Enköpings IBK P13/14 (hemma) P-14


      16:00
    • 14:10

      Almunge IK P15 (hemma) P-15


      16:10
    • 14:10

      Almunge IK P15 lag2 (borta) P-15


      16:10
    • 15:00

      Gå på match Storvreta-Växjö (seriefinal) och äta hamburgare tillsammans på IFU P-12


      19:00
    • 15:30

      Löjte IBK (hemma) H4


      17:30
    • 15:30

      Enköpings IBK p11/12 (hemma) P-13


      16:30
    • 15:30

      Sekretariat + IBIS P-13


      16:30
    • 16:00

      IBF Hedemora (borta) JAS


      18:00
  • 18Sön
    • 11:30

      Rasbo IK P11 (hemma) P-10/11 Blå-Svart


      13:30
    • 12:00

      Storvreta Ungdom IBK P10 (hemma) P-10/11


      14:00
    • 12:30

      Storvreta Ungdom IBK (borta) D2/JAS


      14:30
    • 13:15

      Rosersberg Arlanda IBK (hemma) JAS


      15:15
    • 16:45

      Storvreta Ungdom IBK P08 (borta) P-08 Svart


      18:45
    • 16:45

      Åkersberga IBF (borta) D2/JAS


      18:45
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 18:45

      Träning D2/JAS


      20:00
    • 19:30

      Träning Allsvenskan Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
    • 20:00

      Träning D1


      21:00
    • 20:30

      Träning H4


      22:00
    • 20:45

      Träning JAS


      22:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 10:15

      FBC Uppsala (borta) H4


      12:15
    • 14:00

      FBC Bollnäs (hemma) JAS


      16:00
    • 16:00

      Sundsvall FBC (borta) Allsvenskan Herr


      18:00
    • 18:00

      Vaksala SK F 2011 1 (borta) F-10/11


      20:00
    • 19:30

      Träning F16 SM


      21:00
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning D2/JAS


      18:15
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Träning D1


      19:15
    • 18:00

      Utbildning ”Också med mens” F-09


      19:00
    • 18:00

      "också med mens" DJ-F08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:30

      Träning Allsvenskan Herr


      21:00
    • 19:30

      IS Saga (hemma) JAS


      21:30
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
    • 20:00

      Klubbrabatten HJ


      21:00
    • 20:30

      Träning H4


      22:00
    • 20:30

      Träning DJ-F08


      21:45
  • 29Tor