Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sirius Innebandy

Följ

Sirius Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning Innebandyskola F/P-17/19


      10:00
    • 10:00

      Träning F-14/16


      11:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:00

      IBK Östhammar P11/12 (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      F16 SM kval D2/JAS


      19:15
    • 10:45

      Midas IBK (hemma) P-08 Svart


      12:45
    • 10:45

      Vaksala SK P 10 (hemma) P-09


      12:45
    • 11:30

      Hagunda IF (hemma) F16 SM


      13:30
    • 12:15

      Enköpings IBK P11/12 (borta) P-13


      13:15
    • 12:30

      Tobo/Örbyhus FF P08/09/10 (hemma) P-10/11


      14:30
    • 12:30

      Bemanning sekretariat JAS


      15:30
    • 13:00

      Björklinge BK F12/13 (borta) F-13


      14:15
    • 13:15

      Järfälla Bele IBK JAS (hemma) JAS


      15:15
    • 13:15

      Järfälla Bele IBK JAS (hemma) JAS


      15:15
    • 13:50

      Damlagsmatch plus teambuilding F-12/13 Södra


      17:45
    • 14:00

      Alunda IBF (borta) F-11/12


      15:30
    • 14:00

      Storvreta Ungdom IBK (borta) F16 SM


      16:00
    • 15:30

      Estuna IF 11/12 (hemma) P-12


      17:30
    • 15:45

      IK Sätra (hemma) D1


      17:45
    • 15:45

      Sekretariatet P-12


      16:45
    • 16:00

      Skälby IBK (borta) Allsvenskan Herr


      18:00
    • 16:30

      Västerlöfsta IBF P13/14 (hemma) P-13


      17:30
    • 16:30

      Sekretariat P-13


      17:30
    • 16:45

      Vaksala SK F 2011 (hemma) F-10/11


      18:45
    • 16:45

      Sekretariat F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Björklinge BK P10 (borta) P-10/11


      19:00
    • 18:00

      Vaksala SK (hemma) F16 SM


      20:00
  • 3Sön
    • 10:30

      Estuna IF P/F15 (borta) P-15


      12:30
    • 10:30

      Estuna IF P/F15-BLÅ (borta) P-15


      12:30
    • 11:00

      IBF Roslagsalliansen (hemma) U/H4


      13:00
    • 11:05

      Estuna IF P/F15-BLÅ (borta) P-15


      13:05
    • 11:05

      Estuna IF P/F15 (hemma) P-15


      13:05
    • 11:30

      FBC Sollentuna (borta) P-08 Svart


      13:30
    • 11:40

      Estuna IF P/F15 (hemma) P-15


      13:40
    • 12:20

      Stenhagens KK P11/12 Röd (borta) P-13


      13:20
    • 12:45

      Frötuna IBF P14 (hemma) P-14


      14:45
    • 14:00

      Match mot Björklinge HJ16


      16:00
    • 14:30

      Enköpings IBK P09 (hemma) P-10/11


      16:30
    • 15:15

      Bälinge IF F13 Gul (borta) F-13


      16:30
    • 15:45

      Match mot Björklinge BK, hemmamatch F-12/13 Södra


      17:30
    • 15:45

      Estuna IF P10 (hemma) P-10/11 Blå-Svart


      17:45
    • 17:45

      Bälinge IF F14 Svart (hemma) F-14 Södra


      19:00
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 18:45

      Träning JAS


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning D2/JAS


      20:00
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
    • 19:30

      Träning Allsvenskan Herr


      21:00
    • 20:00

      Träning D1


      21:00
    • 20:15

      Träning DJ-F08


      22:00
    • 20:30

      Träning U/H4


      22:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 15:00

      Köpa Sirius halsduk? P-12


      16:00
    • 15:00

      Köpa Sirius halsduk? P-16


      16:00
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning HJ16


      18:00
    • 17:00

      Träning Allsvenskan Herr


      18:30
    • 17:15

      Träning Innebandyskola F/P-17


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Supporterhalsduk HJ16


      18:30
    • 18:45

      Storvreta Ungdom IBK (hemma) HJ16


      20:45
    • 18:45

      Frötuna IBF P-11 (hemma) P-10/11 Blå-Svart


      20:45
    • 18:45

      Match mot Storvreta i Sthlm-serien HJ16


      20:45
    • 19:15

      Björklinge BK (borta) D2/JAS


      21:15
    • 20:00

      IBK Östhammar (borta) JAS


      22:00
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Vaksala SK P13 Gul (borta) P-13


      10:00
    • 09:00

      Träning Innebandyskola F/P-17/19


      10:00
    • 10:00

      Träning F-14/16


      11:00
    • 10:15

      Vaksala SK P12 (hemma) P-13


      11:15
    • 10:15

      Sekretariat + IBIS-rapportering P-13


      11:15
    • 10:45

      FBC Åland P09/10 vit (hemma) P-10/11


      12:45
    • 11:30

      Björklinge BK P11 (hemma) P-12


      13:30
    • 11:30

      Sekretariatet P-12


      12:30
    • 12:00

      Frötuna IBF P-12 röd (borta) P-12 Södra


      14:00
    • 12:40

      Storvreta Ungdom IBK P14 (borta) P-14


      14:40
    • 12:45

      Maskotar till Dam-laget! F-14/16


      13:45
    • 13:30

      Hudik/Björkberg IBK (hemma) D1


      14:30
    • 14:00

      IBK Östhammar F09/10 (borta) F-10/11


      16:00
    • 14:00

      Tierp IBK (hemma) F-13


      15:15
    • 15:15

      Vaksala SK F 2012 2 (borta) F-10/11


      17:15
    • 15:20

      Storvreta IBK Ungdom (borta) F-11/12


      16:20
    • 15:45

      Match mot Bälinge IF, bortamatch F-12/13 Södra


      17:30
    • 17:00

      Sekretariat DJ-F08


      19:30
    • 17:30

      DJ2-match mot Storvreta DJ-F08


      19:30
    • 17:30

      Storvreta Ungdom IBK (hemma) D2/JAS


      19:30
    • 17:45

      Björklinge BK F13 (hemma) F-13


      19:00
  • 10Sön
    • 08:00

      Spela match med Sirius P09 F-09


      09:00
    • 09:00

      Frötuna IBF P 08/09 (hemma) P-09


      11:00
    • 10:15

      Vaksala SK F 2014 Svart (hemma) F-14 Södra


      11:30
    • 10:45

      DJ2-match mot Hässelby DJ-F08


      12:45
    • 10:45

      Hässelby SK IBK (A) (hemma) D2/JAS


      12:45
    • 12:00

      IBF Roslagsalliansen P11Ri (borta) P-12


      14:00
    • 12:45

      Vaksala SK (hemma) F-11/12


      14:00
    • 12:45

      Sekretärietet F-11/12


      14:00
    • 13:00

      Storvreta Ungdom IBK F10 (borta) F-09


      15:00
    • 14:15

      Alunda IBF P08-09 Svart (hemma) P-10/11


      16:15
    • 14:15

      Wåhla IBK P11/12 (hemma) P-13


      15:15
    • 14:15

      Knatteligan arrangörer P-16


      15:00
    • 14:15

      Sekretariatet P-13


      15:15
    • 15:00

      Knatteligan P-16


      16:30
    • 15:00

      Sekretariat DJ-F08


      17:30
    • 15:30

      IK Sirius FBC DJ-F08 (borta) DJ-F08


      17:30
    • 18:00

      Täby FC (C) (hemma) P-08 Svart


      20:00
    • 18:00

      Nya träningskläder P-10/11 Blå-Svart


      19:00
    • 19:00

      Träning F16 SM


      20:30
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning D1


      20:15
    • 19:00

      Träning D2/JAS


      20:00
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
    • 19:30

      Träning Allsvenskan Herr


      21:00
    • 20:00

      Täby FC (borta) JAS


      22:00
    • 20:00

      Täby FC (borta) JAS


      22:00
    • 20:15

      Träning DJ-F08


      22:00
    • 20:30

      Träning U/H4


      22:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:50

      Teambuildning + mat JAS


      20:00
    • 17:00

      Träning HJ16


      18:00
    • 17:00

      Träning Allsvenskan Herr


      18:30
    • 17:00

      Träningsmatch mot Storvreta F11 F-10/11


      18:30
    • 17:15

      Träning Innebandyskola F/P-17


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      IBK Östhammar P11/12 (borta) P-12


      20:00
    • 19:00

      FBC Sollentuna (A) (hemma) HJ16


      21:00
    • 20:15

      Hässelby SK IBK (borta) D2/JAS


      22:15
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 09:00

      Bälinge IF F13 Svart (hemma) F-13


      10:15
    • 09:00

      Hagunda IF P06/07 röd2 (hemma) HJ16


      11:00
    • 09:00

      SK Vide P13 (hemma) P-13


      10:00
    • 09:00

      Sekretariatet P-13


      10:00
    • 09:15

      Sekretariatet P-12


      11:30
    • 09:30

      Hagunda IF P12 (hemma) P-12


      11:30
    • 10:15

      Bälinge IF F14 svart (hemma) F-14/16


      12:15
    • 10:45

      VÅSC F09/10 (hemma) F-10/11


      12:45
    • 10:45

      Sekretariat F-10/11


      12:00
    • 11:00

      IS Saga U (borta) U/H4


      13:00
    • 11:30

      Hagunda IF P13/14 blå3 (hemma) P-14


      13:30
    • 12:30

      Spela match med Sirius P09 F-09


      15:30
    • 12:45

      Vaksala SK F 2014 Gul 2 (borta) F-14 Södra


      14:00
    • 12:45

      Bemanning sekretariat JAS


      16:30
    • 13:15

      AIK IBF (borta) P-08 Svart


      15:15
    • 13:15

      DJ2-match mot Sollentuna DJ-F08


      15:15
    • 13:15

      FBC Sollentuna /Sigtuna IF IBK (borta) D2/JAS


      15:15
    • 13:30

      Örsundsbro IF P-06/08 (borta) P-09


      15:30
    • 13:30

      Alfta IBK (hemma) JAS


      15:30
    • 13:30

      Hagunda IBF (borta) F-11/12


      14:45
    • 14:15

      Frötuna IBF P12 röd (hemma) P-13


      15:15
    • 14:15

      Sekretariatet P-13


      15:15
    • 15:15

      Storvreta IBK Ungdom (hemma) F-13


      16:30
    • 17:00

      Match mot Vaksala SK, hemmamatch F-12/13 Södra


      19:00
    • 17:15

      Örsundsbro IF F-09 (hemma) F-09


      19:15
    • 18:20

      Stenhagens KK P09/10 (borta) P-10/11


      20:20
    • 20:00

      Träning F16 SM


      21:30
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Bemanning sekretariat JAS


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning Allsvenskan Herr


      20:00
    • 19:30

      FBC Sollentuna (hemma) JAS


      21:30
    • 20:30

      Träning U/H4


      22:00
    • 20:30

      Träning DJ-F08


      21:30
    • 20:30

      Träning D2/JAS


      21:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning HJ16


      18:00
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
    • 17:30

      Träning HJ16


      19:00
  • 26Tis
    • 20:30

      Träning HJ16


      22:00
  • 27Ons
    • Heldag

      Storvretacupen DJ-F08

    • 07:00

      Storvretacupen 2023-24 D2/JAS


      00:00
    • 08:00

      Storvretacupen - förfrågan P-08 Svart


      00:00
    • 09:00

      Träning JAS


      00:00
    • 09:55

      Storvretacupen HJ B, första match samling Fyrishov 08.55 HJ16


      00:00
    • 11:45

      STO: Sköndals IK - Sirius DJ-F08


      12:45
    • 12:40

      Tungelsta IF (hemma) JAS


      13:40
    • 13:00

      STO: Gemensam lunch DJ-F08


      14:00
    • 13:50

      Åkersberga IBF (borta) D2/JAS


      14:50
    • 14:30

      Huddinge IBS (hemma) D2/JAS


      15:30
    • 17:15

      STO: Wondersticks - Sirius DJ-F08


      18:15
    • 20:30

      Träning U/H4


      22:00
    • 20:55

      Sandvikens AIK Innebandy (borta) D2/JAS


      21:55
    • 21:50

      Rosersberg Arlanda IBK (borta) JAS


      22:50
  • 28Tor
    • Heldag

      Storvretacupen DJ-F08

    • Heldag

      Storvretacupen 2023-24 D2/JAS

    • Heldag

      Storvretacupen - förfrågan P-08 Svart

    • Heldag

      Träning JAS

    • Heldag

      Storvretacupen HJ B, första match samling Fyrishov 08.55 HJ16

    • 08:00

      STO: Ukr national - Sirius DJ-F08


      09:00
    • 08:00

      Tungelsta IF (borta) D2/JAS


      09:00
    • 10:45

      STO: Sirius - Vallentuna DJ-F08


      11:45
    • 12:35

      IBK Lund (borta) JAS


      13:35
    • 14:25

      Danderyd FC (hemma) D2/JAS


      15:25
    • 15:00

      Träning Siriklubban Gränby


      16:00
    • 15:20

      FBC Sollentuna (hemma) D2/JAS


      16:20
    • 17:15

      Träning F-10/11


      19:30
    • 17:15

      Träning F-09


      19:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10/11 Blå-Svart


      19:00
    • 19:10

      Djurgårdens IF Innebandy (borta) JAS


      20:10
  • 29Fre
    • 00:00

      Storvretacupen DJ-F08


      23:00
    • 00:00

      Storvretacupen 2023-24 D2/JAS


      22:00
    • 00:00

      Storvretacupen - förfrågan P-08 Svart


      20:00
    • 00:00

      Träning JAS


      18:00
    • 00:00

      Storvretacupen HJ B, första match samling Fyrishov 08.55 HJ16


      20:55
    • 17:00

      Träning HJ16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
  • 30Lör
  • 31Sön