Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sirius Innebandy

Följ

Sirius Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sirius Innebandy
Välj lag

November 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning D2/JAS


      20:00
    • 19:00

      Träning DJ-F08


      20:00
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
    • 20:00

      Träning D1


      21:00
    • 20:00

      Teori Allsvenskan Herr


      21:30
    • 20:30

      Träning U/H4


      22:00
    • 20:45

      Träning JAS


      22:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 08:00

      Scorpionscup - förfrågan P-08 Svart


      00:00
    • 08:30

      Scorpions Cup F-09


      00:00
    • 08:30

      Järfälla Bele IBK (borta) F-09


      09:30
    • 10:45

      Scorpions cup HJ16


      00:00
    • 12:00

      Scorpions cup F-10/11


      00:00
    • 12:15

      Sundsvalls IBF (borta) F-09


      13:15
    • 16:45

      Träning JAS


      18:00
    • 17:00

      Träning HJ16


      18:00
    • 17:00

      Träning Allsvenskan Herr


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:35

      Järfälla Bele IBK (hemma) F-09


      18:35
    • 19:55

      Sundsvalls IBF (hemma) F-09


      20:55
  • 4Lör
    • 00:00

      Scorpionscup - förfrågan P-08 Svart


      20:00
    • 00:00

      Scorpions Cup F-09


      18:15
    • 00:00

      Scorpions cup HJ16


      20:00
    • Heldag

      Scorpions cup F-10/11

    • Heldag

      Scorpions Cup 2023 P-09

    • 09:00

      Träning Innebandyskola F/P-17/19


      10:00
    • 10:00

      Träning F-14/16


      11:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:45

      SK Vide PF 10/11 (hemma) P-13


      11:45
    • 10:45

      Sekretariat + IBIS-rapportering P-13


      11:45
    • 15:00

      IBK Alba (borta) JAS


      17:00
    • 15:45

      IBF Ludvika (hemma) D1


      17:15
  • 5Sön
    • 00:00

      Scorpions cup F-10/11


      18:00
    • Heldag

      Scorpions Cup P-13

    • 08:45

      Huddinge IBS (hemma) P-13


      09:45
    • 10:15

      Rönnby IBK 2 (hemma) P-13


      11:15
    • 11:00

      Järfälla Bele IBK (borta) P-13


      12:00
    • 12:30

      Kungsängens IF (hemma) P-13


      13:30
    • 13:00

      Tyresö Trollbäcken IBK (borta) Allsvenskan Herr


      15:00
    • 14:30

      Danderyd FC (borta) D2/JAS


      16:30
    • 14:45

      Rönnby IBK 1 (hemma) P-13


      15:45
    • 15:30

      Järfälla Bele IBK (borta) P-13


      16:30
    • 17:00

      Huddinge IBS (borta) P-13


      18:00
    • 17:45

      Rönnby IBK 2 (hemma) P-13


      18:45
  • 6Mån
    v.45
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 18:45

      Träning JAS


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
    • 19:30

      Träning Allsvenskan Herr


      21:00
    • 20:00

      Träning D1


      21:00
    • 20:15

      Träning DJ-F08


      22:00
    • 20:30

      Träning U/H4


      22:00
    • 21:00

      Träning D2/JAS


      22:00
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 00:00

      USM kval 07 HJ16


      17:00
    • 09:00

      Bälinge IF P13 röd (borta) P-12 Södra


      11:00
    • 09:00

      Bälinge IF P11 Gul (hemma) P-13


      10:00
    • 09:00

      Träning Innebandyskola F/P-17/19


      10:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:45

      Vaksala SK F 2011 1 (borta) F-10/11


      12:45
    • 12:00

      Enköpings IBK P13/14 (borta) P-15


      14:00
    • 12:00

      IBK Östhammar F13/14 (borta) F-14 Södra


      14:00
    • 12:00

      Enköpings IBK P13/14 (borta) P-14


      14:00
    • 12:40

      IFK Dannemora/Ö F-14 (borta) F-14/16


      14:40
    • 13:00

      Tierp IBK (borta) F-11/12


      14:15
    • 13:30

      IBF Hedemora (hemma) JAS


      15:30
    • 13:45

      Sekretariatet P-12


      14:45
    • 14:00

      VÅSC P11/12 (hemma) P-12


      16:00
    • 14:00

      Tierp IBK F09/10 (hemma) F-09


      16:00
    • 15:00

      FBC Åland P09/10 (borta) P-10/11


      17:00
    • 16:30

      SK Vide Flickor Blå (hemma) F-13


      17:45
    • 17:00

      Match mot Dannemora/Ö, hemmamatch F-12/13 Södra


      19:00
  • 12Sön
    • 10:15

      Björklinge BK (hemma) F-11/12


      11:15
    • 10:15

      Sekretariat söndag 12/11 F-11/12


      11:15
    • 10:45

      Alunda IBF P10 (hemma) P-10/11 Blå-Svart


      12:45
    • 10:45

      Sekretariat F-10/11


      12:45
    • 11:00

      Löjte IBK (borta) U/H4


      13:00
    • 11:30

      Frötuna IBF F12/13 Röd (borta) F-13


      12:45
    • 11:30

      Fjärdhundra SK PF11/13 (borta) P-13


      12:30
    • 12:00

      Knatteligan P-16


      13:45
    • 12:30

      Hagunda IF P10 (div5) (hemma) P-10/11


      14:30
    • 13:00

      Matchvärdar, Sirius-IFK Norrköping P-08 Svart


      17:00
    • 13:20

      Sammandrag F-14/16


      16:30
    • 14:00

      Storvreta Ungdom IBK 15 röd (borta) F-14/16


      16:00
    • 14:35

      Storvreta Ungdom IBK 15 röd (borta) F-14/16


      16:35
    • 15:00

      Funktionär Sirius fotboll JAS


      17:00
    • 15:00

      KFUM Falun (borta) D1


      17:00
    • 15:10

      Storvreta Ungdom IBK F15 (hemma) F-14/16


      17:10
    • 15:30

      Täby FC (B) (hemma) D2/JAS


      17:30
    • 15:30

      DJ2-match mot Täby FC DJ-F08


      17:30
    • 17:30

      Sekretariatet P-12


      19:00
    • 17:45

      Frötuna IBF P-12 (hemma) P-12


      19:45
    • 17:45

      Sekretariatet P-12


      19:30
    • 18:15

      Tobo/Örbyhus FF PF10/11/12 (hemma) P-12


      20:15
  • 13Mån
    v.46
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:10

      Lagfotografering P-15


      17:45
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:45

      Lagfotografering P-09


      18:20
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 18:30

      Lagfotografering P-10/11 Blå-Svart


      19:15
    • 19:00

      Träning D2/JAS


      20:00
    • 19:00

      Sirius F-08 (hemma) F-09


      20:00
    • 19:05

      Lagfotografering Sirius Innebandy P-10/11


      19:50
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
    • 19:30

      Träning Allsvenskan Herr


      21:00
    • 19:45

      Björklinge BK P08/09 (borta) P-09


      21:45
    • 20:00

      Träning D1


      21:00
    • 20:15

      Träning DJ-F08


      22:00
    • 20:30

      Träning U/H4


      22:00
    • 20:45

      Träning JAS


      22:00
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning Innebandyskola F/P-17/19


      10:00
    • 10:00

      Träning F-14/16


      11:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 11:00

      Bålsta FBC P13 (borta) P-13


      12:00
    • 11:00

      Björklinge BK P15 svart (borta) P-15


      13:00
    • 11:00

      Björklinge BK P15 röd (hemma) P-15


      13:00
    • 11:30

      Björklinge BK F12/13 (borta) F-13


      12:45
    • 11:35

      Björklinge BK P15 röd (borta) P-15


      13:35
    • 11:35

      Björklinge BK P15 svart (hemma) P-15


      13:35
    • 12:00

      Match mot Enköpings IBK F-12/13 Södra


      15:15
    • 12:10

      Björklinge BK P15 röd (hemma) P-15


      14:10
    • 12:10

      Björklinge BK P15 svart (borta) P-15


      14:10
    • 12:45

      Björklinge BK P12 svart (borta) P-12 Södra


      14:45
    • 14:15

      Almunge IK (borta) F-11/12


      15:30
    • 16:30

      IBK Östhammar F13/14 (hemma) F-14/16


      18:30
    • 16:45

      FBC Åland P09/10 (hemma) P-10/11


      18:45
    • 17:00

      Vaksala SK (borta) D1


      19:00
    • 18:00

      DJ2-match mot Vaxholm DJ-F08


      20:00
    • 18:00

      Vaxholms IBF (borta) D2/JAS


      20:00
    • 18:15

      Bälinge IF P13 röd (hemma) P-13


      19:15
    • 18:15

      Sekretariatet P-13


      19:15
    • 18:30

      Hagunda IF P09 (hemma) P-09


      20:30
    • 19:00

      Alunda IBF F10-12 (hemma) F-10/11


      21:00
    • 19:00

      Rosersberg Arlanda IBK F13/14 (hemma) F-13


      20:15
    • 19:00

      Sekretariat F-10/11


      21:00
  • 19Sön
    • 09:30

      Storvreta Ungdom IBK P10 (borta) P-10/11


      11:30
    • 10:15

      Rasbo IK (borta) F-11/12


      11:30
    • 10:15

      Match FBC Uppsala - Sirius P14 (borta) P-14


      12:15
    • 10:15

      FBC Uppsala P13/14 Svart (borta) P-14


      12:15
    • 10:45

      Hagunda IF P10 (hemma) P-10/11 Blå-Svart


      12:45
    • 13:00

      Bemanning herrmatch P-13


      16:00
    • 14:00

      Sundsvall FBC (hemma) Allsvenskan Herr


      16:00
    • 14:45

      Hagunda IF F09/10 (hemma) F-09


      16:45
    • 16:00

      FBC Bollnäs (borta) JAS


      18:00
    • 16:45

      Sekretariatet P-12


      17:45
    • 17:00

      Almunge IK P10/11 (hemma) P-12


      19:00
    • 17:00

      Täby FC (B) (hemma) P-08 Svart


      19:00
    • 18:10

      Storvreta Ungdom IBK F08 (borta) DJ-F08


      20:10
    • 18:15

      Hagunda IF F09/10 (hemma) F-10/11


      20:15
    • 18:15

      Sekretariat F-10/11


      20:15
    • 18:30

      FBC Uppsala (hemma) U/H4


      20:30
    • 19:45

      Träning D2/JAS


      21:45
    • 19:45

      Träning F-09


      21:45
    • 19:45

      F16-SM uttagningsträning DJ-F08


      21:45
  • 20Mån
    v.47
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
    • 19:30

      Träning Allsvenskan Herr


      21:00
    • 20:00

      Träning D1


      21:00
    • 20:15

      Träning DJ-F08


      22:00
    • 20:30

      Träning U/H4


      22:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning HJ16


      18:00
    • 17:15

      Träning Innebandyskola F/P-17


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:45

      Matchvärd 24 november Sirius F13 F-13


      21:00
    • 18:45

      Seriematch mot Vaksala F09 DJ-F08


      20:15
    • 19:00

      Djurgårdens IF IBS (hemma) Allsvenskan Herr


      21:00
    • 19:00

      Matchvärdar Sirius- Djurgården F-13


      21:00
    • 19:15

      SK Vide (borta) U/H4


      21:15
    • 19:15

      IBF Roslagsalliansen P09Ne (hemma) P-10/11


      21:15
    • 19:15

      Hagunda IF F11/F12 (hemma) F-10/11


      21:15
    • 19:15

      Sekretariat F-10/11


      21:00
    • 20:15

      Täby FC (hemma) D2/JAS


      22:15
    • 20:30

      Storvreta Ungdom IBK HJ17 (hemma) HJ16


      22:30
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning Innebandyskola F/P-17/19


      10:00
    • 10:00

      Tierp IBK F14 (borta) F-14/16


      12:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 11:45

      Tierp IBK P12 (borta) P-12


      13:45
    • 13:15

      IBF Offensiv Lidingö (borta) P-08 Svart


      15:15
    • 14:00

      Enköpings IBK F12-14 (hemma) F-13


      15:15
    • 14:30

      Match mot Bälinge IF, hemmamatch F-12/13 Södra


      16:15
    • 14:45

      Bemanning sekretariat JAS


      18:45
    • 15:00

      Enköpings IBK (borta) D2/JAS


      17:00
    • 15:00

      Bälinge IF P09/P10 (borta) P-09


      17:00
    • 15:30

      Storvreta Ungdom IBK (hemma) JAS


      17:30
    • 15:40

      Storvreta Ungdom IBK P12 (borta) P-10/11 Blå-Svart


      17:40
    • 16:00

      Björklinge BK P12 svart (borta) P-13


      17:00
    • 17:45

      Tierp IBK (hemma) F-11/12


      18:45
    • 18:45

      Vaksala SK F 2010 1 (borta) F-09


      20:45
    • 19:00

      Rasbo IK F10/13 (hemma) F-13


      20:15
  • 26Sön
    • 08:30

      Sekretariat DJ-F08


      10:30
    • 09:00

      Storvreta Ungdom IBK F14/15 (borta) F-14 Södra


      10:15
    • 09:00

      FBC Sollentuna F07/08 (hemma) DJ-F08


      11:00
    • 10:15

      Storvreta Ungdom IBK P11 (hemma) P-12


      12:15
    • 10:15

      Sekretariatet P-12


      11:15
    • 11:45

      Sammandrag F-14/16


      13:30
    • 11:50

      Knatteligan P-16


      14:00
    • 12:00

      IBF Borlänge (borta) D1


      14:00
    • 12:15

      SK Vide Flickor (Grön 1) (borta) F-14/16


      14:15
    • 12:15

      Träning JAS


      15:15
    • 12:50

      Vaksala SK 2015 Gul (hemma) F-14/16


      14:50
    • 13:00

      IBF Offensiv Lidingö (hemma) JAS


      15:00
    • 13:00

      IBF Offensiv Lidingö (hemma) JAS


      15:00
    • 13:25

      Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) (borta) F-14/16


      15:25
    • 15:00

      IBF Roslagsalliansen P11/12 (hemma) P-13


      16:00
    • 15:00

      Sekretariat plus IBIS-rapportering P-13


      16:00
    • 18:15

      Frötuna IBF F 08/09 röd (hemma) F-09


      20:15
    • 18:45

      Storvreta Ungdom IBK F10 (hemma) F-10/11


      20:45
    • 18:45

      Sekretariat F-10/11


      20:30
  • 27Mån
    v.48
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning D2/JAS


      20:00
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
    • 19:30

      Träning Allsvenskan Herr


      21:00
    • 20:00

      Träning D1


      21:00
    • 20:15

      Träning DJ-F08


      22:00
    • 20:30

      Träning U/H4


      22:00
    • 20:45

      Träning JAS


      22:00
  • 30Tor