Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sirius Innebandy

Följ

Sirius Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sirius Innebandy
Välj lag

September 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • 08:30

      Träning D1


      16:00
    • 13:00

      Träningsmatch mot Täby F-09


      15:00
    • 16:30

      Täby FC (borta) D1


      18:30
  • 3Sön
    • 09:00

      Träning D1


      15:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Täby F-09


      13:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot Storvreta F08 DJ-F08


      16:30
    • 18:25

      Träningsmatch Stenhagen P08 P-08 Svart


      20:00
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Träning F-14/16


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Hagunda F09/10 F-10/11


      11:00
    • 13:00

      Vallentuna IBK (borta) D1


      15:00
  • 10Sön
    • 15:30

      Träningsmatcher 2023 Älvsjö AIK Allsvenskan Herr


      18:30
    • 16:00

      Uppsala Life IF (borta) JAS


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch mot Dannemora DJ-F08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch Sirius P12 P-13


      19:30
    • 18:00

      Sekretariatet P-13


      19:30
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träningsmatch Vaksala P09 P-08 Svart


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning JAS


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:30

      Träning Allsvenskan Herr


      21:00
    • 20:00

      Träning D1


      21:00
    • 20:15

      Träning DJ-F08


      22:00
    • 20:30

      Träning U/H4


      22:00
    • 21:00

      Träning D2/JAS


      22:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:00

      Hagunda Cupen F-09


      00:00
    • 17:00

      Träning HJ16


      18:00
    • 17:10

      Träning HJ16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 19:00

      Sirius - Järfälla Bele F-09


      20:00
    • 19:30

      Träningsmatch Sirius-Rönnby DJ-F08


      21:00
  • 16Lör
    • Heldag

      Hagunda Cupen F-09

    • Heldag

      Hagundacupen F-10/11

    • Heldag

      Floorball Cup Sollentuna P-09

    • 07:00

      Intresseanmälan Hagundacupen P-10/11


      00:00
    • 08:10

      Endagscup - JAS D2/JAS


      20:10
    • 09:30

      Åkersberga IBF (borta) D2/JAS


      10:30
    • 10:00

      Träning F-14/16


      11:00
    • 10:45

      Tyresö Trollbäcken IBK (hemma) D2/JAS


      11:45
    • 13:00

      Matchvärdar, Sirius-Varbergs BoIS P-08 Svart


      17:00
    • 14:00

      Storvreta - Sirius F-09


      15:00
    • 15:00

      Funktionär Sirius fotboll JAS


      17:00
    • 16:40

      Tyresö - Sirius F-09


      17:40
    • 17:30

      Täby FC (hemma) D2/JAS


      18:30
  • 17Sön
    • 00:00

      Hagunda Cupen F-09


      19:00
    • 00:00

      Intresseanmälan Hagundacupen P-10/11


      20:00
    • 12:00

      Sköndal (borta) D1


      14:00
    • 16:30

      Träningsmatch Vaksala P13 P-13


      18:00
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 12:00

      Oxdog-cup - bindande anmälan DJ-F08


      00:00
    • 13:00

      Oxdog Invitation HJ16


      00:00
    • 15:30

      Transport Linköping HJ16


      16:30
    • 16:00

      Oxdog invitation F-09


      00:00
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning HJ16


      18:00
    • 17:00

      Träning Allsvenskan Herr


      18:30
    • 17:15

      Träning Innebandyskola F/P-17


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 19:00

      IBS Fålhagen (borta) JAS


      20:00
    • 21:40

      Växjö IBK (borta) F-09


      22:40
  • 23Lör
    • Heldag

      Oxdog-cup - bindande anmälan DJ-F08

    • Heldag

      Oxdog Invitation HJ16

    • Heldag

      Oxdog invitation F-09

    • 10:00

      Träning F-14/16


      11:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 12:55

      Nynäshamns IBK F09/10 (borta) F-09


      13:55
    • 15:00

      Hudik/Björkberg IBK (borta) D1


      17:00
    • 16:10

      Hagunda IF (borta) D2/JAS


      18:10
    • 19:55

      Pixbo Wallenstam IBF (hemma) F-09


      20:55
    • 20:00

      Lämna in matchställ P-12


      21:00
  • 24Sön
    • 00:00

      Oxdog-cup - bindande anmälan DJ-F08


      22:00
    • 00:00

      Oxdog Invitation HJ16


      20:00
    • 00:00

      Oxdog invitation F-09


      19:00
    • 09:30

      Ledarkickoff Sirius Innebandy


      15:00
    • 11:45

      Matchvärdar- herrlaget P-16


      15:15
    • 12:15

      Maskotar på herrmatch P-16


      14:45
    • 13:00

      RIG Umeå IBF (hemma) Allsvenskan Herr


      15:00
    • 13:00

      Hemmapremiär för herrlaget P-10/11


      14:30
    • 13:00

      Herrlaget premiär P-12


      15:00
    • 13:00

      Gå och se Sirius - RIG F-14/16


      15:00
    • 18:00

      Sekretariatutbildning för föräldrar P-16


      18:30
    • 18:00

      Utbildning sekretariat säsong 23/24 Sirius Innebandy


      19:30
    • 18:00

      Motiverande samtal - Grund Sirius Innebandy


      19:00
    • 18:30

      Sekretariatutbildning för föräldrar P-12


      19:00
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 18:45

      Träning JAS


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
    • 19:30

      Träning Allsvenskan Herr


      21:00
    • 20:00

      Träning D1


      21:00
    • 20:00

      Träning P-08 Svart


      21:00
    • 20:00

      Storvreta IBK P07 (hemma) HJ16


      22:00
    • 20:15

      Träning DJ-F08


      22:00
    • 20:15

      Träning D2/JAS


      22:00
    • 20:15

      Storvreta Ungdom IBK (borta) HJ16


      22:15
    • 20:30

      Träning U/H4


      22:00
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • Heldag

      Göranssons Cup - bindande anmälan DJ-F08

    • Heldag

      Intresseanmälan Göransson cup HJ16

    • 09:00

      Domarutbildning F-09


      16:00
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Träning F-14/16


      11:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 13:00

      Träningsmatch Vaksala P-10/11


      15:00
    • 13:00

      Alfta IBK (borta) JAS


      15:00
    • 13:15

      IBF Falun Utveckling (borta) Allsvenskan Herr


      15:15
    • 14:30

      Stenhagens KK (borta) D2/JAS


      16:30
    • 18:00

      Klubbkort digitalt sista försäljningsdag P-12


      19:00
    • 18:00

      Klubbkortet digitalt sista försäljningsdag P-16


      23:00