Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sirius Innebandy

Följ

Sirius Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 00:00

      Göranssons Cup - bindande anmälan DJ-F08


      21:00
    • 00:00

      Intresseanmälan Göransson cup HJ16


      21:00
    • 13:00

      Matchvärdar, Sirius-Degerfors IF P-08 Svart


      17:00
    • 15:00

      Funktionär Sirius fotboll JAS


      17:00
    • 15:00

      Träning JAS


      20:00
    • 17:20

      Se damernas premiär samt vara maskottar F-11/12


      19:30
    • 18:00

      IBF Hedemora (hemma) D1


      20:00
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning D2/JAS


      20:00
    • 19:00

      Träningsmatch mot Vaksala F08 DJ-F08


      20:30
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
    • 19:30

      Träning Allsvenskan Herr


      21:00
    • 20:00

      Träning D1


      21:00
    • 20:00

      Träning P-08 Svart


      21:00
    • 20:30

      Träning U/H4


      22:00
    • 20:45

      Träning JAS


      22:00
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 09:00

      Uppsala Life IF U (hemma) U/H4


      11:00
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:20

      Sekretäriatet Sirius- Storvreta F-11/12


      11:00
    • 09:30

      Storvreta IBK Ungdom (hemma) F-11/12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-14/16


      11:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 11:00

      SK Vide PF11/12 (borta) P-12


      13:00
    • 11:30

      Tierp IBK F06-10 (borta) F-09


      13:30
    • 13:15

      Örsundsbro IF P11/12 (hemma) P-13


      14:15
    • 13:15

      Sekretariatet P-13


      14:15
    • 15:45

      Bälinge IF P12 röd (hemma) P-12


      17:45
    • 15:45

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) HJ16


      17:45
    • 15:45

      Sekretariatet P-12


      17:00
    • 16:00

      Lagaktivitet P-10/11


      19:30
    • 18:00

      Hagunda IF (borta) D1


      20:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Bälinge IF P09/P10 (hemma) P-10/11


      11:00
    • 10:20

      Storvreta Ungdom IBK F11 (borta) F-10/11


      12:20
    • 10:45

      Örsundsbro IF P-06/08 (hemma) P-09


      12:45
    • 12:45

      Matchvärdar F-14/16


      16:00
    • 14:00

      Älvsjö AIK IBF (hemma) Allsvenskan Herr


      16:00
    • 15:45

      Bemanning sekretariat JAS


      18:45
    • 16:30

      IBF Gagnef (hemma) JAS


      18:30
    • 18:00

      Bingolotter DJ-F08


      18:00
    • 18:10

      Storvreta Ungdom IBK F09 (borta) DJ-F08


      20:10
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 18:45

      Träning JAS


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
    • 19:30

      Träning Allsvenskan Herr


      21:00
    • 20:00

      Träning D1


      21:00
    • 20:15

      Träning DJ-F08


      22:00
    • 20:30

      Träning U/H4


      22:00
    • 21:00

      Träning D2/JAS


      22:00
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Storvreta IBK Ungdom (hemma) F-11/12


      10:00
    • 09:00

      Träning Innebandyskola F/P-17/19


      10:00
    • 10:00

      Träning F-14/16


      11:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:00

      Tierp IBK (borta) F-13


      11:15
    • 10:15

      Björklinge BK P12 röd (borta) P-13


      11:15
    • 10:15

      Storvreta Ungdom IBK P13 (hemma) P-12 Södra


      12:15
    • 10:45

      Järfälla Bele IBK (hemma) P-08 Svart


      12:45
    • 12:30

      RA19/Väsby AIK (borta) D2/JAS


      14:30
    • 12:45

      Vaksala SK P14 (hemma) P-13


      13:45
    • 12:45

      Sekretariatet P-13


      13:45
    • 13:00

      Träning F-14 Södra


      16:00
    • 13:15

      Alunda IBF P08-09 Svart (borta) P-10/11


      15:15
    • 13:30

      Sandvikens AIk (hemma) D1


      15:30
    • 16:00

      Strömsbro IF (borta) JAS


      18:00
    • 16:45

      Vaksala SK F 2010 2 (hemma) F-09


      18:45
    • 17:30

      Vaksala SK IBK Legends (borta) U/H4


      19:30
    • 17:45

      Vaksala SK P 2014 Röd (hemma) P-15


      19:45
    • 17:45

      Vaksala SK P 2014 Röd (hemma) P-14


      19:45
    • 18:30

      Rosersberg Arlanda IBK F10-12 (hemma) F-10/11


      20:30
    • 18:30

      Sekretariat F-10/11


      20:45
  • 15Sön
    • 12:00

      F16 SM Träning D2/JAS


      13:30
    • 12:00

      Träning F-09


      13:30
    • 12:00

      Träning DJ-F08


      13:30
    • 12:30

      Bemanning sekretariat JAS


      15:30
    • 13:15

      Rosersbergs Arlanda IBK P12 (borta) P-13


      14:15
    • 13:15

      Åkersberga IBF/Vallentuna IBK (hemma) JAS


      15:15
    • 14:00

      Estuna IF P10 (borta) P-10/11 Blå-Svart


      16:00
    • 18:00

      Bälinge IF P/F12 gul (borta) P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning HJ16


      19:30
    • 23:00

      Intresseanmälan spel i DJ2 DJ-F08


      23:05
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Föreläsning tema träningslära HJ16


      20:00
    • 18:00

      Föreläsning tema träningslära JAS


      20:00
    • 18:00

      Träningslära HJ16


      20:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning D2/JAS


      20:00
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
    • 19:30

      Träning Allsvenskan Herr


      21:00
    • 20:00

      Träning D1


      21:00
    • 20:15

      Träning DJ-F08


      22:00
    • 20:30

      Träning U/H4


      22:00
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Frötuna IBF F12/13 Blå (borta) F-13


      10:15
    • 09:00

      Träning Innebandyskola F/P-17/19


      10:00
    • 09:00

      Björklinge BK F15 röd (borta) F-14/16


      11:00
    • 09:00

      Sammandrag F-14/16


      11:00
    • 09:35

      Björklinge BK F15 svart (hemma) F-14/16


      11:35
    • 10:10

      Björklinge BK F15 röd (hemma) F-14/16


      12:10
    • 11:30

      Frötuna IBF P13 (borta) P-13


      12:30
    • 12:00

      Tobo/Örbyhus FF P11/12 (borta) P-12 Södra


      14:00
    • 13:00

      Visby IBK (hemma) Allsvenskan Herr


      15:00
    • 13:00

      Matchvärd + minimatch P-15


      15:30
    • 13:00

      Herrlaget- Visby P-12


      15:00
    • 14:30

      KAIS Mora UIF (borta) D1


      16:30
    • 15:10

      IFK Dannemora/Österby (borta) F-11/12


      16:25
    • 15:30

      Matchvärdar, Sirius-Brommapojkarna P-08 Svart


      19:30
    • 15:30

      Knatteligan P-16


      17:15
    • 16:15

      Ta emot check P-12


      17:15
    • 16:15

      Träning JAS


      21:15
    • 17:00

      Skutskärs IBK (hemma) JAS


      19:00
    • 17:00

      Björklinge BK F12 (borta) F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Funktionär Sirius fotboll JAS


      19:30
    • 18:45

      Alunda IBF P11 (hemma) P-12


      20:45
    • 18:45

      Sekretariatet P-12


      20:00
  • 22Sön
    • 08:45

      Hagunda IF P12 Lag2 (hemma) P-12


      10:45
    • 08:45

      Sekretariatet P-12


      10:00
    • 09:00

      Vaksala SK F 2011 2 (hemma) F-10/11


      11:00
    • 09:00

      Storvreta Ungdom IBK (hemma) D2/JAS


      11:00
    • 09:00

      Sekretariat F-10/11


      10:30
    • 11:30

      Bälinge IF F14 gul (borta) F-14/16


      13:30
    • 12:00

      Storvreta IBK P13 (borta) P-13


      13:00
    • 12:15

      Storvreta Ungdom IBK P09 (hemma) P-09


      14:15
    • 13:15

      Match mot Alunda IBF, hemmamatch F-12/13 Södra


      15:00
    • 13:20

      Storvreta IBK Ungdom (borta) F-13


      14:30
    • 17:45

      Rosersberg Arlanda IBK P13/14 (hemma) P-15


      19:45
    • 17:45

      Rosersberg Arlanda IBK P13/14 (hemma) P-14


      19:45
    • 18:00

      Träning P-12


      20:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-12


      20:00
    • 18:00

      Målvaktsträning Sirius DJ-F08


      20:00
    • 18:00

      Målvaktsträning Sirius F-10/11


      20:00
    • 18:00

      Målvaktsträning Sirius HJ16


      20:00
    • 18:00

      Målvaktsträning Sirius P-13


      20:00
    • 18:00

      Målvaktsträning Sirius P-10/11 Blå-Svart


      20:00
    • 18:00

      Målvaktsträning Sirius P-09


      20:00
    • 18:00

      Målvaktsträning Sirius P-08 Svart


      20:00
    • 18:00

      Målvaktsträning Sirius F-09


      20:00
    • 18:00

      Målvaktsträning Sirius JAS


      20:00
    • 18:00

      Målvaktsträning Sirius P-10/11


      20:00
    • 18:15

      IS Saga (hemma) HJ16


      20:15
    • 18:30

      Målvaktsträning F-11/12


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:30
    • 20:30

      F16 SM Träning D2/JAS


      22:00
    • 20:30

      Träning DJ-F08


      22:00
    • 20:30

      Träning F-09


      22:00
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning D1


      21:00
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
    • 19:30

      Träning Allsvenskan Herr


      21:00
    • 20:15

      Träning DJ-F08


      22:00
    • 20:30

      Träning U/H4


      22:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 12:00

      Bingolotter- din beställning P-16


      15:00
    • 12:00

      Bingolotter -din beställning P-12


      15:00
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning HJ16


      18:00
    • 17:00

      Träning Allsvenskan Herr


      18:30
    • 17:15

      Träning Innebandyskola F/P-17


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 19:15

      Rosersberg Arlanda IBK (borta) HJ16


      21:15
    • 19:30

      Åkersberga IBF (hemma) D2/JAS


      21:30
    • 20:00

      Örsundsbro IF (hemma) F-11/12


      21:15
  • 28Lör
    • 08:30

      Sammandrag F-14/16


      11:00
    • 09:00

      Fyris Nabla IBK (borta) U/H4


      11:00
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Alunda IBF F13-14 (borta) F-13


      10:15
    • 09:00

      Träning Innebandyskola F/P-17/19


      10:00
    • 09:00

      SK Vide Flickor (Grön 1) (hemma) F-14/16


      11:00
    • 09:35

      Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) (hemma) F-14/16


      11:35
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:10

      Tobo/Örbyhus FF F15 (Grön 1) (borta) F-14/16


      12:10
    • 12:15

      Match mot SK Vide F-12/13 Södra


      15:00
    • 12:30

      Frötuna IBF (borta) F-11/12


      13:30
    • 12:30

      IFK Dannemora/Ö F-14 (hemma) F-14 Södra


      14:30
    • 13:15

      Järfälla Bele IBF (borta) Allsvenskan Herr


      15:15
    • 13:30

      Enköpings IBK P09 (borta) P-10/11


      15:30
    • 13:30

      Alunda IBF U (hemma) D2/JAS


      15:30
    • 13:30

      IFK Dannemora/Ö P-11/12 (borta) P-12


      15:30
    • 13:45

      Frötuna IBF F2014 (hemma) F-14/16


      15:45
    • 15:00

      IFK Dannemora/Ö F08-10 (borta) F-09


      17:00
    • 15:00

      Gävle GIK F08/09 (borta) F-09


      17:00
    • 15:30

      Järfälla Bele IBK (A) (borta) HJ16


      17:30
    • 15:30

      Maskot plus pausmatch på dammatch P-13


      17:30
    • 16:00

      IBF Ludvika (borta) JAS


      18:00
    • 16:00

      Borlänge IBK (hemma) D1


      18:00
    • 17:15

      Hässelby SK IBK (borta) P-08 Svart


      19:15
  • 29Sön
    • 08:45

      Huddinge IBS (hemma) P-13


      09:45
    • 10:15

      Tobo/Örbyhus FF P11/12 (hemma) P-13


      11:15
    • 10:15

      Sekretariatet P-13


      11:15
    • 11:30

      Väddö IF PF10/11 (borta) P-12


      13:30
    • 11:30

      Fjärdhundra SK P/F 11-13 (hemma) P-12 Södra


      13:30
    • 11:30

      Örsundsbro IF F-12/13 (hemma) F-10/11


      13:30
    • 11:30

      Sekretariat F-10/11


      13:30
    • 12:45

      Bälinge IF P13 (hemma) P-13


      13:45
    • 12:45

      Sekretariatet P-13


      13:45
    • 15:30

      Hagunda IF P08 (hemma) P-08 Svart


      17:30
    • 16:15

      IS Saga (borta) JAS


      18:15
    • 17:00

      IFK Dannemora/Ö F05-09 (hemma) F-09


      19:00
    • 17:45

      SK Vide P14 Blå (hemma) P-15


      19:45
    • 17:45

      SK Vide P14 Blå (hemma) P-14


      19:45
    • 18:00

      Bingolotter till uppesittarkväll HJ16


      19:00
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis